Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Güneş Tutulmasına Doğru İlerlerken

Shares
Dikkatlice Oku
D’She Style astroloji🔝
D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 2 Temmuz günü gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının etkilerini anlattı;
Sevgili Dostlarım, Oğlak – Yengeç aksında başlayan tutulmalar serisinin başlangıcı olan ve 6 OCAK 2019’da gerçekleşen OĞLAK burcundaki SATÜRYEN ve PLUTONİK parçalı GÜNEŞ TUTULMASININ tüm yıl boyunca bizlere vermek istediği önemli bir mesaj bulunmaktaydı.
Sevdiklerinizin, ailenizin, vatanınızın, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve aile olmanın önemini fark etmenizi, merhametli, sevecen ve sevgi dolu hareket etmenizi, affedici, bağışlayıcı, şefkatli bir annenin çocuğuna duyduğu bağlılık ve sorumluluk bilinci içinde yapacak olduğunuz olayları algılayıp yönetmenizi ve BÜYÜTÜP BESLEMENİZİ istemekteydi.
Ve şimdi bizler bu tutulmalar serisinin ikincisi olan 2 Temmuz 2019’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş tutulmasına doğru adım adım ilerlerken, sahip olduğumuz bu güzelliklerin ve zenginliklerin kıymetini bilelim lütfen Sevgili Dostlarım.
Bu tutulmanın etkileri bizlerin hayatında 6 ay boyunca, yani 26 ARALIK 2019‘un sonuna kadar devam edecek. Ancak 2 – 17 Temmuz 2019 tarihleri arasında en yüksek seviyesinde olacaktır. Güneş tutulmaları hayatımızdaki SON DERECE önemli kadersel ve oldukça kuvvetli YENİ bir takım BAŞLANGIÇLARIN habercisidir. Her ay gerçekleşen yeni aylardan 40 misli daha kuvvetli bir etkiye sahiptir. Bizleri geliştirici, ilerletici bu TUTULMADAN maksimum seviyede istifade etmemiz için bizlerden istediği ve beklediği gibi birleştirici, anaç, sevgi dolu, yardımsever, koruyucu ve kollayıcı, hassas ve merhametli bir yapı içinde hareket etmeliyiz.
Mitolojide ve bazı kadim bilgilerde YENGEÇ İNSAN BURCU olarak anlatılır. OĞLAK İSE TANRILARIN BURCUDUR.. “GERÇEK İNSAN” olma yolunda önemli bazı adımlar atmaya başlayacağımız bu dönem aslında tüm “İNSANLIK“ adına oldukça önemli bir zaman dilimidir. Bura bizlere verilen bir diğer önemli mesaj ise sertlik, katılık ve kuralcılıktan uzaklaşmamız. Daha çok sevdiklerimize, ailemize, duygusal olarak değer verdiğimiz kişi, olay ve kavramlara yönel, onları besle, şefkat göster, büyüt, koru, geliştir ve kucakla diyor. Tıpkı bir ANNE gibi…
Sevgi ile Şifa olsun.
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
Yukarı