Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Ay Akrep Burcunda

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat bugünün göksel enerjilerinden bahsetti;

Bugün 10 Temmuz Çarşamba, Merkür günündeyiz. Ay 12.29’da AKREP burcuna geçene kadar ki zaman diliminde boşluk enerjisi içinde ilerliyor olacak. Ay’ın bulunduğu burçtan çıkana kadar hiçbir açı yapmayacak olması ise etrafınızda kaotik bir hava oluşturabilir. Ve yine hiçbir işe başlamamız gerektiğini bizlere ifade eder.

Günün ikinci yarısı ise bizler için oldukça sürprizli, ani, beklenmedik gelişmelere ve karmik olaylara tanıklık etmemize izin veren bir enerji içinde ilerliyor olacak Sevgili Dostlarım.

Sabah saat 06.37’de Güneş YENGEÇ burcunda ilerleyen ve 2019 – 2020 Nisan ayına kadar gitmemiz gereken yolun baş aktörü olan “Kuzey Ay Düğümü“ ile kavuşum enerji içine girdi. Bu da bizlerin güne iyimser ve yenilikçi bir ruh hali içinde başlamasına yardımcı oldu. Bugün itibariyle her birimiz kendi doğum (Natal) haritalarımızda Kuzey Ay Düğümünün  Yengeç burcundan geçtiği alanda yepyeni bir takım tecrübeler edinmek ve kadersel olarak gitmemiz gereken yola doğru oldukça kuvvetli bir şekilde çekiliyor ve bu yöne doğru hareket etmeye başlıyor olacağız.

Bu tür gökyüzü görünümlerinde hayatımızdaki gelişmeleri akışa bırakmaktansa az da olsa mücadeleci davranmak ve alışkanlıklarımızı değiştirmeye çalışmak bizler için son derece POZİTİF ve DEĞERLİ sonuçlar verebilir. Bu yüzden bu pozisyon bizler için değerlendirilmesi gereken önemli bir “karmik dönemi“ işaret eder.

Bu açının etkili olduğu zaman dilimi boyunca bizler geçmişteki ve gelecekteki yolumuz hakkında çok daha bilinçli ve farkındalık sahibi, felsefi ve derin bir bakış açısı içinde hareket ediyor olacağız.

Ay’ın Akrep burcunda ilerliyor olması ise bizi bu konuda son derece başarılı hale getiriyor olacak. Duygusal olarak derinliğimiz ve yoğunluğumuz oldukça fazla olacağından, kendimizi biraz depresif hissedebiliriz. Şayet Akrep enerjisinin derinliğini, hırsını ve tutku yönünü; keşfetmeye, bilime ve mükemmeliyete yönlendirebilirsek işte o zaman büyük bir ödül İle karşılaşabiliriz.

Çünkü Akrep burcu tüm burçların arasında araştırma, gözlem ve mükemmelleştirme şampiyonudur. Aynı zamanda psikolojinin de sembolüdür. Ay AKREP Burcu’nda ilerlerken, “bırakmak – kurtulmak“ istediğimiz konuları tekrar ele almamız bizler için oldukça faydalı olacaktır. Zira Akrep dönüşerek hayatta kalmanın ve dönüşerek bir şeyden kurtuluşun burcudur, tıpkı bir “Anka Kuşu“ gibi…

Gün içinde varolan bu yoğun kadersel birleşim enerjisini yeni tanışmalar, gelişmeler ve sizleri ileriye doğru götürecek, iyileştirecek kararlar almanız için kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle ailevi konularda ve miras, kredi, borç ödemesi, para paylaşımları gibi durumlarda ve işbirliklerinde olumlu şekilde bir araya gelmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu kavuşum enerjisi ve Venüs ile Uranüs arasındaki dost enerji bugün ve yarın (Perşembe) ikili ilişkiler ve sağlık problemlerimiz adına da bir takım hoş sürpriz gelişmeler yaşamamıza sebep olabilir. Gün içindeki diğer bir etki ise Ay’ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte Merkür – Mars kavuşumunu ve Uranüs karesine enerjisini tetikleyecek olması olacak.

Ne yazık ki bu enerji bir takım beklenmedik, sarsıcı, sürprizli, patlayıcı durumlara ve kavgalara, çatışmalara sebebiyet verebilir. Bu etki sebebiyle birlikte bir takım doğa olayları (Yanardağ patlaması, sel, fırtına ve yangın vs.) meydana gelebilir.

Bu zaman aralığında bir başlangıç yapmamanızı tavsiye ederim. Zira istenmedik bazı negatif durumlar söz konusu olabilir. Duygusal olarak da bizleri yoracak olan bu görünüm ani öfke patlamalarına ve agresif davranışlar sergilememize sebep olabilir. Yine ikili ilişkiler adına kıskançlık, inat ve bir takım kişisel çıkarlar ve hırslar uğruna istenmedik tartışmalar meydana gelebilir.

Bugün sakin ve sağduyulu olmalı, soğukkanlılığımızı korumaya gayret etmeliyiz Sevgili Dostlarım. Akşam saatlerinde ise bol bol dua, meditasyon ve şifa çalışmaları yapmak bizleri dinlendirecek, enerjimizi pozitife çevirecek ve yükseltecektir.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı