Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Akrep Burcunda Yeni Ay

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat 28 Ekim günü saat 06.38’de Akrep burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini anlattı;

Sevgili Dostlarım bildiğiniz gibi bu hayatta her şey döngülerden ibarettir. Tıpkı DOĞUM ve ÖLÜM gibi… GÜNEŞ’in her yıl AKREP BURCUNA girmesi ile birlikte, tıpkı doğanın kendi bünyesindeki işlevini yitirmiş ve adeta ölmüş, canlılığını yitirmiş olan parçalarından kurtulmak üzere harekete geçmesi gibi (ağaçların yapraklarını dökmesi) bizler de kendi bünyemizde hem duygusal, hem fiziksel, hem de zihinsel bir arınmaya doğru yol almaya başlıyoruz. GEREKSİZ ve işlevsiz olan eskiyi bırakıp , 2020 yılının bahar aylarında tekrar tomurcuklanmak ve yeniden doğmak üzere hazırlanıyoruz. Bunu hakkı ile başarabilmemiz içinse mecazi anlamda ölüp tekrar doğmak üzere kendi içimize dönüp, adeta bir tevafuk içine dalıyoruz.

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan AKREP BURCUNDAKİ MERKÜR RETROSU ile birlikte daha da güçlenecek olan bu durum sayesinde bizler kendi içsel yolculuğumuzda içimizdeki gizli ve saklı olan, unutmayı tercih ettiğimiz ya da görmezden gelmek istediğimiz bir takım düşünce kalıplarımız, yarım kalmış, eksik gedik durumlar, ikili ilişkilerimizde ifade edilmemiş düşünceler, takıntılarımız, korkularımız, duygusal bağımlılıklarımız ve gölge taraflarımız ile bir kez daha yüz yüze gelmeye başlıyor olacağız. Ancak bu retro enerjisi öncesinde bu kez gökyüzündeki enerjiler bizlere adeta yeni bir FARKINDALIK ve BİLİNÇ halinin kapısını açmak üzere hareket ediyor olacaklar.

BU SEFER EVREN TARAFINDAN TORPİLLİYİZ! Ancaaak! Bu UYANIŞ hiç de kolay olmayacak. Zira AKREP BURCUNUN 4 derecesinde 28 Ekim 2019 PAZARTESİ günü saat 06.38’de gerçekleşecek olan YENİ AY‘ın karşıtlık enerjisi içinde hareket ettiği son derece yüksek voltajlı, uyandırıcı ve sarsıcı bir etkiye sahip olan BOĞA burcundaki URANÜS‘ün etkisi altında; son derece sarsıcı, şaşırtıcı, asi, marjinal ve beklenmedik bir şekilde adeta bugüne kadar hiç farkına varmadığımız bir takım konuların gerçekliğine uyanıyor olacağız Sevgili Dostlarım. Üstelik bu YENİ AY “YANAN YOL” olarak adlandırdığımız 🔥VİA COMBUSTA🔥üzerinde meydana geliyor olacak.

Eski zamanlardaki KADİM astrologlar tarafından TERAZİ BURCUNUN 15 derecesi ile AKREP BURCUNUN 15 derecesinde kalan bu bölüm “YANIK“ olarak kabul edilmiştir. Özellikle bu dereceler arasında dolaşan ve bizler için en önemli iki büyük ışık kaynağının, yani GÜNEŞ veya AY‘ın da bu alanda bulunması veya buradan geçiş yapıyor olması sebebiyle; bir takım problemli ve kaotik olaylar yaşayabiliriz. Akrep burcunun yönetici gezegeni PLUTON bir şeyleri oluşturma ve yok etme potansiyeline sahip olan oldukça güçlü bir enerjiye sahiptir. Bu Yeni Ay haritasında Akrep burcunun yöneticisi olan MARS (savaş, mücadele ve agresyonu temsil eder) TERAZİ burcunda zararlı bir konumda (zira ikili ilişkileri, sevgiyi, uyumu ve ortaklıkları temsil eder) ve üstelik 12 ev’de kayıpları, kapalı yerleri, hastaneyi, hapishaneyi, hayatın sonunu, bilinçaltını ve aynı zamanda şifayı temsil eden bir alanda bulunuyor. VENÜS ise yine AKREP burcunda, kendini çok da iyi ifade edemediği bir burçta bulunuyor. Diğer taraftan ise MARS hayatımızdaki kadersel döngüleri, yol ayrımlarını, kavşaklarını ve virajlarını temsil eden AY DÜĞÜMLERİ (YENGEÇ – OĞLAK) ile oldukça zorlayıcı ve mücadele gerektiren bir enerji içinde hareket ediyor.

Tüm bu oluşumların bizlere anlatmak isteği en önemli şey, ikili ilişkilerimiz adına son derece sakin, dingin olmamız gerektiği ve her türlü hızlı ve agresif davranıştan, öfkeli yaklaşımlardan ve dürtüsel olarak bir anda alınan kararlardan uzak durmamız gerektiği yönündedir. Hiç bir konuda inatlaşmamız gereken bir süreçteyiz Sevgili Dostlarım. Aynı zamanda kendi haklılığımızı ortaya koymak ve kendi çıkarlarımızı düşünerek kazanç sağlamak adına karşımızdaki kişileri manipüle etmememiz gereken de bir zaman diliminden geçmekteyiz. AMAN dikkat! Bu tarz davranışlarda bulunanlar kendilerine oldukça zorlu 19 senelik KARMİK yeni bir imtihan kapısı açıyor olacaklar, ben söylemesi! Bu dönemde yıllardır aynı davranış kalıplarını benimseyen ve ısrarla inatçı bir şekilde, kendi davranış kalıbından hiçbir şekilde taviz vermeden yola devam edenler veya etmek isteyenler ve diğer taraftan yeni ve farklı sonuçlar almayı bekleyenler için ise ne yazık ki sonu yine hüsran ile bitecek olan bazı durumlar söz konusu olabilir. Gökyüzü bizden temkinli, üzerinde düşülmüş ve her iki tarafın leyhine sonuçlanacak şekilde, yani kazan kazan mantığıyla hareket edilecek olan bir takım yeni projeleri hayatımıza sokmamızı istiyor Sevgili Dostlarım.

Önümüzdeki 15 günlük sürece zarfında “DÖNÜŞÜM“ gücü oldukça yüksek olan AKREP BURCUNDAKİ bu YENİ AY hayatımızda uzun zamandır direnç gösterdiğimiz, inat ettiğimiz birçok konu ile ilgili bizi programına davet ediyor olacak. Bizleri dize getirmek ve teslimiyetçi bir ruh hali içine sokmak adına tasarlanmış olan bu ilahi ve matematiksel oluşum hiç beklenmedik bir şekilde bizleri arka planda gizli hazırlanmış bir takım sürpriz ve gizli durumların içine sokabilir. Bu süreçte hayata dair maddi ve manevi konulardaki korkularımız ve endişelerimiz yükselişe geçebilir. Her türlü ikili ilişkilerimizi gözden geçirmek (örneğin ilişkide arzu edilen yakınlık, güven ve derinliğin yaşanamıyor olmasının farkına varmanız), kıskançlık ve güç gösterisi kaynaklı durumların altında yatan esas sebeplerin farkına varmak, aldatma ve aldatılma konularının gün yüzüne çıkması, şayet varsa kardeşleriniz ile (ya da KARDEŞ KADAR YAKIN OLDUĞUNUZ kişiler ile), akrabalar ve komşular ile olan sorunların daha bir görünür hale gelmesi, geleceğe yönelik hayallerinizi, arkadaşlıklarınızı, toplum önündeki duruşunuzu, kimliğinizi, geleceğe yönelik hayallerinizi, istek ve arzularınızı bu YENİ AY‘ın konuları arasında bulabilirsiniz.

Bu dönemde kendi ruhsal ve zihinsel gelişimimize katkı sağlamak adına bir takım kişisel gelişim ile alakalı seminerlere katılmanızı, bu konularda sizlere yardımcı olacak ve farkındalık kazandıracak türde yeni kitaplar almanızı, bilinçaltı çalışmaları yapmanızı tavsiye ederim Sevgili Dostlarım. Bu Yeni AY en çok sabit burçları ve bu burçların 10 derecesinde kişisel yerleşimi olanları etkileyecektir. Yani öz burcu ve yükseleni ASLAN, BOĞA, KOVA ve AKREPLER’in bu dönemde oldukça dikkatli hareket etmeleri gerekmekte olacaklar. Şayet gitmeyi düşündüğünüz bir yolculuk ve kısa seyahatleriniz varsa iptal etmenizi ve bir başka tarihe bırakmanızı tavsiye ederim. Trafikte sinirlerinize lütfen hakim olun, kavga ve agresyon içeren davranışlarda bulunmayın, kazalara ve sakarlılara karşı dikkatli olun lütfen. Doğa içinde yürüyüş, meditasyon veya yoga yapmak sizlere çok iyi gelebilir. Zira bu tür faaliyetler yaparak içinizde uzun zamandır birikmiş olan, bekleyen, gitgide büyüyen öfkeyi ve patlamaya hazır olan güçlü enerjiyi ancak bu şekilde dönüştürüp pozitife dönüştürebilirsiniz.

Sağlık açısından ise oldukça dikkatli olunması gereken bir zaman diliminden geçiyor olacağız. Bağışıklığımız düşebilir, baş ağrılarında artış gözlemlenebilir, bel bölgemiz hassas olabilir, böbrekler, cinsel organlar veya cinsel yolla bulaşan hastalıklarda bir takım artışlar söz konusu olabilir. Kalp ve tansiyon hastaları bu dönem kendilerini aşırı yormamaya ekstra özen göstermeliler. Diğer taraftan ise gereksiz, benliğinizi zedeleyecek fedakarlıklardan ve sizi kurban durumuna düşürecek olan bir takım oluşumlardan uzak durun. Bu dönemde aile büyükleri ve yaşlı kimseler ile ilgili bir takım sorunlar, hastalıklar, kayıplar ve sorumluluk almamız gereken bir takım durumlar söz konusu olabilir. Çocuklar ile ebeveynleri arasında, özellikle baba figürleri ile bir takım sorunlar ve anlaşmazlıklar meydana gelebilir, dikkat! Zira bu dönemde çocuklarımıza karşı her zamankinden çok daha fazla ilgili, sevgi dolu ve şefkatli davranmamız gerekiyor.

Ülkemiz açısından ise çocuklar, sanatçılar, eğlence, park ve bahçe gibi alanlar ile ilgili konular ve olaylar gündeme gelebilir. Daha öncesinde görmezden gelinen bir takım konular, yanlış kararlar ve geçmişin yaralarının üzerindeki kabuk bir şekilde tekrar kanayarak kendini hatırlatabilir. Ne yazık ki çocuklar ile ilgili yine taciz gibi can sıkıcı durumlar söz konusu olabilir. Meclisteki kişiler ile Devlet büyükleri arasında bir takım tartışmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde özellikle sınır bölgemiz ile ilgili güvenlik konusuna ekstra dikkatli davranmamız ve bir takım önlemler almamız gereken bir süreçte olacağız. Zira GÖKSEL konfigürasyonlar bizleri ülke güvenliğimiz, gizli ve açık düşmanlarımız konusunda oldukça ciddi bir şekilde uyarıyor. Düşmanlarımızın hiç şakası yok, ellerinden geleni ardına koymayacak bir enerji içinde hareket ediyorlar ve ne yazık ki etmeye de devam edecek gibi duruyorlar. Bu konuyu hafife almamalı, barış rüzgarlarına pek fazla güvenmemeli ve bu konuya son derece ciddiyet içinde yaklaşmalıyız. Bizleri hem ekonomik yönden zora sokmak, bir takım kısıtlamalar getirerek yıpratacak, hem de savaş enerjisi içine sokacak bir takım gizli planlar ve programlar içinde hareket ediyor olacaklar. Gelecek günlerde ordumuzu ve güvenlik güçlerimizi tekrar zorlu zamanlar bekleyebilir.

Uluslararası ticari konularda güzel bir takım gelişmeler olurken diğer taraftan hukuksal alanlarda bir takım karışıklıklar, sorunlar ve davalar söz konusu olabilir. Diğer ülkeler ile aramızdaki ilişkilerimizde bir takım beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Para piyasalarında ve ülke ekonomisi ile ilgili ani ve sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Döviz kurlarında ani düşüş ve artışlar getiren bir takım oyunlar ve manipülatif durumlar söz konusu olabilir. Bu Yeni Ay ile birlikte erken seçim ile ilgili ön duyumlar alabilir ve bu konuda halkın istek ve arzuları hafif de olsa artık hissedilir olmaya başlayabilir. Zira 2020 yılı TÜRKİYE için oldukça önemli ve sürprizlere açık bir sene olacak gibi durmakta Sevgili Dostlarım. Bir çeşit yenilenme, restorasyon ve kendini tekrar farklı bir şekilde var etmek üzere hareketlendiği bir yıl olacak gibi görünmekte. Özelikle de NİSAN ayı! Mart – Nisan – Mayıs ayları oldukça hareketli ve sürpriz gelişmelere açık olacak gibi görünüyor.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı