Ana Menü

Saçlarınız Bahara Hazır mı?

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style güzellik🔝

Baharın gelmesine çok az kaldı. Peki, saçlarınız bahara hazır mı?

Sağlıklı ve bakımlı saçlar, ışıltılı bukleler, perçemler, uzun ya da kısa bob stil kesimler ve doğal renkler baharın saç trendleri arasında.

Eğer ince telli saçlarınız varsa, hacimli saç kesimlerinden birini deneyebilirsiniz. Kolayca şekil alan kesimler, en doğal haliyle size kendinizi özgür hissettirecektir. Uzun saçlar favoriniz ise, birkaç makas darbesi ile uygulanacak katlar saçlarınıza yepyeni bir form verecektir. Saçlarınızda değişikliklik yapmak için cesursanız, kısa kesilmiş bob stili mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Yeni sezonda saç renkleri de doğallıktan yana. Her ne kadar halojen renkler birkaç kez popüler olmaya çalışsa da başarılı olduğu söylenemez. Pembeler, morlar, yeşiller saç dünyasında kısa süreli bir trend yakaladı, ancak dönemsel moda akımları gibi onlar da etkisini yitirdi. Hafif ışıltı verilmiş saçlar doğallığın en yalın hali olma özelliğini korumayı sürdürüyor.

Nostaljik saç aksesuarlarının geri dönüşü ise, şüphesiz bahar saçları için muhteşem bir armağan. Bütün dikkatleri saçlarınızda toplamaktan korkmayın! Yenilenmek size kendinizi her zaman iyi hissettirecektir.

Güneş yüzünü göstermeden önce saçlarınızı yenilemek için size fikir verecek saç renklerini ve modellerini bir araya getirdik.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı