Ana Menü

Op. Dr. Dilek Avşar; Somon DNA Tedavisi

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style güzellik🔝

D’She Kadını Sevgili Op. Dr. Dilek Avşar cildin canlılığını arttırmak, daha aydınlık ve taze bir görünüm kazandırmak için uygulanan Somon DNA tedavisini anlattı.

Cildimiz yaş, stres, hava şartları, yoğun çalışma, genetik faktörler gibi nedenlerle canlılığını zaman içinde kaybeder, mat görünür.

Cildin canlılığını arttırmak, daha taze, diri, fresh bir görünüm kazanmasını sağlamak için son zamanların en etkili uygulaması Somon DNA’dır diyebiliriz.

Somon DNA ile yüzdeki doğal ifade değişmeden, ciltteki gençlik geri kazanılır. Parlayan ve ışıldayan cilt, tazelenmiş ve enerjik bir görünüm kazanır.

Erkek somon balığının sperm hücrelerinden elde edilen somon DNA’sı hacminin yaklaşık 10 katı kadar su moleküllerini tutarak nem dengesini sağlar ve cildin beslenmesi, canlanması, yenilenmesine yardımcı olur. Somon DNA’nın kullanım alanları:

Cilt yapısının düzenlenmesinde,
Yüz, boyun-dekolte, el, dudak bölgelerinin yenilenmesi, onarımı ve gençleştirilmesinde,
Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılmasında (şişlik ve koyu halkaların giderilmesinde),
Hamilelik sırasında ve kilo alıp vermeler sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde,
Hormonal saç dönülmesi tedavisinde,
Akne skarlarının tedavisinde,
İç kol ve dizde görülen sarkma ve çatlak tedavilerinde kullanılır.

 

Bu uygulamanın farklı kullanım alanları vardır. Dekolte bölgesi, vücutta diğer bölgeler ile birlikte saç dökülmesi tedavisinde de saç derisine etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

Yenilenen dokular sayesinde cilt etkili bir şekilde tedavi edildiğinden, DNA onarımı ile birlikte saç kökleri canlanır, beslenir, daha gür ve sağlıklı saçlara kavuşulmuş olur.

Cildimiz gibi saç derimiz de yaş, stres, hava şartları, yoğun çalışma, genetik faktörler gibi nedenlerle canlılığını zaman içinde kaybeder. Saç derisinin canlılığını arttırmak, saç dökülmesini önlemek, daha gür saç yapısına kavuşmak için son zamanların en etkili uygulaması Somon DNA.

Özellikle erkeklerin korkulu rüyası haline gelen saç dökülmesi ve kellik tedavisinde SOMON DNA, saç derisine mezoterapi yöntemi ile enjekte edilirken, cilde verilen somon balığı sütü, doğal bir serum olduğu için alerjik reaksiyona neden olmaz.

Cerrahi müdahale olmadığı için anesteziye de gerek duyulmadığından kişiler, günlük iş ve sosyal yaşantılarına rahatlıkla dönüş yapabilirler.

Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

 

Yukarı