Ana Menü

Ödenecek Bir Bedel Varsa Ödersin, Sen Kalbinin Sesini Dinle!

Shares
Dikkatlice Oku
D’She Style farkındalık🔝
Yaptığımız seçimlerle kendi kaderimizi belirliyoruz. Mutlu olmaya, aşkı bulmaya, çok sevmeye, çok sevilmeye, başarıya ulaşmaya, sağlıklı yaşamaya ya da hayalini kurduğumuz ne varsa her şeye seçimlerimiz sayesinde ulaşıyoruz.
Olmasını istediğimiz şey ise kendimiz için en doğru olana kavuşmak değil mi? En iyi olanı bulabilmek için hepimiz mantığımızın sesini dinlemiyor muyuz?
Şüphesiz vereceğin cevap ‘evet’ olacaktır. Çünkü hayat yolculuğunda yürürken; düşmek, incinmek ya da hayal kırıklığına uğramak istemeyiz. Mantıklı davranmayı seçeriz, yara almamak için koruruz kendimizi.
Peki ya aşk mantığa kulak asar mı hiç?
Adını anarken burnunun ucu sızladığında, göz bebeklerin mutlulukla ışıldadığında, kalbin aşkla çarptığında, bildiğin doğruları sana unutturmaz mı?
Aşk, ruhunu iyileştirebilir, yaralarını sarabilir. Sana kendini daha iyi biri olduğunu hissettirebilir, daha neşeli, daha mutlu ve daha dingin.
Pencerelerinin kenarlarına renk renk sardunyalar ekmene, bağıra bağıra şarkılar söylemene, huzurlu uykulara dalmana sebep olabilir.
Belki de aşk, kalbini buruşturup atabilir. Avaz avaz ağlayabilirsin, gözyaşlarınla karışık rimelinin lekesi yastığını siyaha boyayabilir, tıpkı ruhunun rengi gibi..
Her ne olursa olsun, aşk tepeden tırnağa seni sarıp sarmaladığında sakın korkma. Başkalarının ne söyledğini değil, kalbinin sesini dinle. Bulutların üzerinde dans edebilirsin ya da ruhunu acıtan hayal kırıklıkları yüzünden karanlık odalarda nefessiz kalabilirsin. Aşk böyle bir şey.. Kendini ‘Hayatta yapmam’ dediğin hikayenin baş rolünde bulabilirsin.
Hayatın sana ne getireceğini kestiremezsin. En mutlu anında terk edilebilirsin ya da sonsuza kadar süren bir aşkı tüm güzellikleriyle yaşayabilirsin. Sen aşkla geçirdiğin her anın hakkını ver. Güzel anılar biriktir ve birinin gözlerine baktığında orada kendini gör. Çünkü ancak o zaman yaşadığını hissedebilirsin. Bırak, eğer bir bedel ödenecekse öde. Onun da hakkını ver..
Sevginin ve aşkın var olmadığı bir hayatta mantığını dinlemek seni yavaş yavaş tüketir.. Kalbini dinle!
Sevgiyle ve Işıkla,
Sevgim Çöloğlu
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
Yukarı