Ana Menü

Melda Aksu-Mel’s Design

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Melda Aksu’ya sorduk;

Dekorasyon trendlerini uygulamak ve evlerde yenilik yapmak için ön gördüğünüz zaman aralığı nedir? Konforlu ve kullanışlı olduğu kadar şık yaşam alanları yaratmak için D’She Kadınlarına neler tavsiye edersiniz?

Evin mevcut durumuna göre değişkendir. Normal şartlarda 3 ay ile 1 yıl arasında değişir. Evde yoğunlukla kullanılan eşyaların her zaman konforlu ve kullanışlı olmasına özen gösteririz. Önemli olan bunları şık detaylarla tamamlamak, zamana ve mekana uygun objeler yerleştirmektir. Aslında tüm şıklık detaylarda gizlidir.

İlkbahar ve Yaz stilinin kilit parçaları nelerdir? Kolay şıklığı ortaya koymak için bir kadının gardırobunda olması gereken parçalar için neler tavsiye edersiniz?

Bu İlkbahar ve Yaz da da, her sene olduğu gibi uçuş uçuş elbiseler göz dolduruyor. Bunlarla beraber ışıltılar ve tül detaylar çok fazla. Her zaman formda gösteren güzel bir pantolon, siyah bir elbise, güzel bir jean, basic t-shirtler ve tabiki tüm kıyafetimize hayat veren aksesuarlar her zaman dolabımızda olmalı.

Payet akımı hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Payet modası hakkındaki fikirleriniz nelerdir? Nelerle kombinlenebilir?

Payetli ürünler gösterişli parçalardır. Eskiden özel günlerde kullanılan payet, günümüzde gündüzleri spor ayakkabı, sweatshirt ve basic t-shirtlerle çok rahat kombinlenebiliyor. Bu seneki koleksiyonumda da bolca payet ve detayları kullandım. Işıltıyı çok seven bir iç dekoratör olarak ev giydirirken de günlük hayatımdaki kombinlerimde de bolca ışıltıyı tercih ediyorum.

Kendi stilinizi tarif eder misiniz? Uzak durduğunuz ve her zaman kullandığınız renkler ve modeller nelerdir?

Markam Mel’s-design’ın hikayesi tamamen kendi stilimle bütünleşerek ortaya çıkmıştır. Tercihim olan yüksek belli pantolonlar, her zaman bir bayanı olduğundan daha ince ve uzun gösterir. Çok sevdiğim, yaz ve kış kullandığım sezon trendlerinin renkleriyle bütünleşen maxi elbiselerim, tek parça olduğundan dolayı , her zaman çok rahat ve kullanışlıdır.
Skinny pantolonlar, midi etekler, boğazlı kazaklar genelde kendi vücut tipimden dolayı tercih etmediğim ürünlerdir. Renk olarak ise her renkle barışığım. Ancak birçok rengi aynı anda kombinlemeyi sevmiyorum. Tarz olarak her zaman tek renk giyinmeyi severim.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı