Ana Menü

İlkbahar / Yaz 2019 Tırnak Tasarımı Trendleri

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style güzelllik🔝

İlkbahar / Yaz 2019 oje trendlerinin içinde pek çok seçenek bulunuyor. Canlı renkleri seçen cesur tırnaklar için pembe, mavi, sarı ve mercan tonları, zarif seçimlerinden ödün vermeyenler için soft nüde tonlar, eğlenceli ve dikkat çekici yaratıcı tırnak fikirleri için minimalist tasarımlar ile birlikte klasik tercihlerinden vazgeçmeyenler için parlak ve canlı kırmızı tonları bütün ihtişamıyla güneşin kendini göstereceği günleri sabırsızlıkla bekliyor.

Bakımlı tırnakların olmazsa olmazı manikürde ise kısa ve küt tırnaklar yeni sezonun trendi demek mümkün. Pratik kullanımı sayesinde kolaylık sağlayan kısa ve küt tırnaklar çoğu kadının tercihini oluşturuyor. Oval ve uzun tırnaklar ise herkesin doğal olarak arzu ettiği tırnak şekli elbette. Ancak, akıllı telefonları kullanırken, yere düşen bir şeyi almaya çalışırken ya da kapıları ve pencereleri açarken, hatta çantanın içinden anahtarları çıkarırken hareket özgürlüğünü kısıtlaması bakımından kullanımının güç oluşu badem şeklindeki tırnakların güzel bir hayal olmanın ötesine geçmesini engelliyor.

Tırnak üzerine uygulanan yaratıcı tasarımlar ise birkaç sezondur oldukça trend. Göz alıcı desenlerin ve renklerin kullanıldığı tırnak sanatının yerine bu sezon daha minimalist dokunuşların ön plana çıkacağını belirtmeliyiz.

Kendinizi şık, göz kamaştırıcı ve iyi hissedeceğiniz oje renkleri ve tırnak tasarımları ise yazının devamında.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

 

Yukarı