Ana Menü

Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style kadın🔝

Dünyaya kadın olarak gelmek sihirli bir değneği elinde tutmak gibi. Sarışınken bir anda esmer olabilirsin mesela. Topuklu stilettolarını giydiğinde boyun 1.75 olabilir. Tırnakların bir anda uzayabilir. Birkaç fırça darbesiyle dünyanın en güzel kadınlarından biri olabilirsin ya da tepende gelişigüzel topladığın saçların ve ayağındaki pofuduk terliklerinle bir kız çocuğuna dönüşebilirsin. Aynı anda milyonlarca düşünce birbirine değmeden zihninde gezinebilir ve her biri eşsiz yaratıcılığınla bir araya geldiğinde müthiş fikirler ortaya çıkabilir.
Ama kadın olmak demek, uçuşan elbiselerinin içinde dans eder gibi yürümek, birkaç kilo fazlasını dert etmemek, ışıltılı makyajıyla, parfüm kokusuyla büyülemek, topuklu ayakkabılarıyla Arnavut kaldırımlarında yürüyebilmek, peri masallarının kahramanı olmak, nefis sofralar hazırlamak, musluk değiştirmek zorunda olmamak demek değil, bunlardan çok daha fazlası aslında.
Kadın olmak demek, sonsuz sevgisiyle sarıp sarmalamak, şefkatle bağışlamak, derlemek, toplamak, tamamlamak demek. Kadın olmak demek, bir canı karnında büyütmek, hayat vermek, bildiklerini öğretmek, ışık olmak, korumak, kollamak demek. Dünyayı yerinden oynatacak inanca, cesarete ve güce sahip olmak, kapanmayan yarayı sarmak, iyileştirmek, hayatın kurallarını yazmak, merhametin, iyi niyetin, hassas bir kalbin iyiliği ve güzelliği çoğaltması demek.
Her kadın benzersiz ve hepimizin birer hikayesi var. İncinen, sevinen, üzülen, öfkelenen, sabreden, vazgeçen ya da direnen. Ama ne olursa olsun, kadın olmak eşsiz bir armağan.
İyi ki dünyaya kadın olarak gelmişiz. Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun!
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
Yukarı