Ana Menü

Bahar Aşk Mevsimidir

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style farkındalık🔝

Bir bankta oturduğunu, rüzgarın hafifçe saçlarını uçuştururken denizin sonsuz mavisini seyrettiğini düşün. Güneşin parlak ışıkları gökyüzünü aydınlatırken, ruhundaki bütün ışıkları da yakıyor. Gözlerini kapatıp dalgaların sesini dinliyorsun. Kalbinden binlerce kelebek havalanıyor. İlkbahar bütün güzelliğiyle ruhuna dokunuyor, nasıl da mutlusun!
Aşkın büyüsünü bir peri masalı gibi yaşayanların kalplerindeki mutluluğun tarifi de tıpkı deniz kenarındaki bir bankta baharın bütün güzelliğini hissetmek gibi.
Aşk öyle büyük ki; çok sevmenin, çok sevilmenin, birinin en kıymetlisi olmanın, kalbini hiç tereddütsüz onun avuçlarının içine bırakmanın, şefkatle sarılıp sarmalanmanın yarattığı duygu sana kendini daha önce hiç olmadığın kadar güçlü hissettirebiliyor. Aşık olduğun zaman ne önüne çıkan engeller, ne de uzayıp giden mesafeler seni yıldırabiliyor.
Aşk sana cesaret veriyor çünkü. Dünya bambaşka bir yer oluyor ve daha önce hiç fark etmediğin küçük ayrıntılar seni mutlu ediyor mesela. Kimyan değişiyor, daha naif, daha kırılgan ve hassas birine dönüştürüyor seni. Aşk bütün hücrelerinde dolaşırken, hayata daha sıkı sarılıyorsun. Sonsuz olmak istiyorsun onunla. Çünkü sen daha önce hiç olmadığın kadar mutlu hissediyorsun kendini. Sanki yapbozun eksik kalan bir parçasıymış gibi, onunla tamamlanıyorsun.
Aşkla seviyorsan ve seviliyorsan eğer, yaşadığın her anın güzelliğini fark etmelisin. Çünkü ‘Bir’ olmak, ait olmak, tamamlanmak öyle muhteşem bir armağan ki..
Sevgiyle ve Işıkla,
Sevgim Çöloğlu
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
Yukarı