Ana Menü

Asi ve Çekici Dr. Martens Botların Geri Dönüşü

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style moda🔝

Dr Martens botlar bir ayakkabıdan daha fazlasıdır. Onları sadece moda ikonu olarak adlandırmak yetersiz kalır. Farklı dönemlerde farklı akımları sembolize eden İngiliz markası Dr. Martens botlar, isyankar görünümüyle sokak modasının bir parçası olana kadar mütevazi bir iş botuydu.

1940’lı yıllarda pek de estetik bulunmayan kalın tabanlı deri bir çift Dr. Martens botlar, 70’lerin protest akımı, 80’lerin yeni akım sanatçıları ve 90’ların Grunge hareketi ile dünyanın her yerine yayıldı ve popülaritesi hiçbir zaman yok olmadı.

Şimdilerde 90’ların geri dönüşüyle yeniden trend olan Dr. Martens botlara sahip olmayan neredeyse yok denecek kadar az. Popüler kültürün figürleriyle işbirliği yapan 72 yaşındaki markanın farklı renk ve dokularda modelleri bulunuyor. Ama ne olursa olsun, hiçbiri siyah renkte deri olanının yerini alamıyor.

Her stili tamamlayan çok yönlü Dr. Martens botlar’ın çekiciliği inkar edilemez. 5 farklı kombinin star parçası Dr. Martens botlardan ilham almak için sayfayı kaydırın.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı